Nowa data targów WorldFood Warsaw – 10-12 kwietnia 2018! - Cukiernie - CukierniewPolsce.pl - Portal branży cukierniczej, Cukiernie, Ciastkarnie, Kawiarnie, Lodziarnie, Słodki catering, Catering weselny, Wyroby cukiernicze, Szkolenia cukierników, Cukiernictwo, Surowce cukiernicze, Dekoracje cukiernicze i okolicznościowe

Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
CukierniewPolsce.pl

BEMA Sp. z o.o. - Polski Producent Maszyn i Urządzeń

zobacz
CukierniewPolsce.pl

Greek Trade Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Nowa data targów WorldFood Warsaw – 10-12 kwietnia 2018!

06-06-2017

wfw18


Miło nam poinformować, że data przyszłorocznych targów WorldFood Warsaw jest już znana. W dniach 10-12 kwietnia 2018 ponownie spotykamy się w centrum EXPO XXI WARSZAWA, przy ul. Prądzyńskiego 12/14.
 

Już teraz możemy zdradzić, że partnerem targowym ponownie będzie Bellavita EXPO. Spodziewamy się jeszcze większej ilości wystawców z Włoch, którzy zaprezentują doskonałe produkty rzemieślnicze, wina, sery, oliwy, desery oraz wiele innych. Ponownie odbędą się pokazy kulinarne z udziałem gwiazd sztuki gastronomicznej.

W 2018 roku planujemy również powiększenie sekcji Wine&Spirits, wzbogacając ten sektor o firmy z polski i zagranicy. Targom będą towarzyszyć warsztaty i degustacje winiarskie prowadzone przez znanych sommelierów.

Jak co rok możemy się spodziewać międzynarodowych kontaktów, egzotycznych smaków i zapachów, produktów najwyższej jakości, rozmów biznesowych i konferencji poruszających najbardziej aktualne problemy w branży.

 

Więcej informacji  www.worldfood.pl

 
lentewenc.png

Organizator
Lentewenc Sp. z o.o.
ul. Skwer Wyszyńskiego 5/37
01-015 Warszawa, Polska

logo

Patronem Medialnym Targów
 
polagrafoodtargikielcepakfoodgastro-hoteltargi krakowsweettarghoreca2012mtgfairexpoeurogastromttargiworldhoteleurotargiworldfoodtechnologiaprodlentewencGastroArenamazuryhoreca